KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10649305
nr 1064 9305
Blandteknik
M Dabolins, hus, signerad, 42x58
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 19:13:50
24/10 18:15:31
Lis Husberg (f. 1920)